Derby na remis. Na trybunach Lukas Podolski

2024-05-01, Autor:

W derbach regionu ROW 1964 Rybnik zremisował z Odrą Wodzisław. Na trybunach stadionu przy ul. Gliwickiej pojawił się Lucas Podolski.

Spotkania ROW-u 1964 Rybnik z Odrą Wodzisław elektryzują fanów obu drużyn od dłuższego czasu. Nie inaczej było i tym razem.

W dzisiejszych debrach regionu na stadionie przy ul. Gliwickiej kibice zobaczyli dwa gole. W 32. minucie gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Paweł Mandrysz. Odra wyrównała w drugiej połowie. Gola na 1:1 z rzutu karnego strzelił Marcin Oślizlok.

Na trybunach pojawiło się kilka znanych osób. Wśród nich brylował piłkarz Górnika Zabrze, Lucas Podolski:

Pozdrowienia z Rybnika. Dziś ROW gra derby. Atmosfera na trybunach jest świetna. Kiedyś tu właśnie grał Podolski, tata Waldemar. Jest doping, jest wuszt, jest atmosfera, musi być zwycięstwo. ROW Rybnik nigdy nie zginie – napisał w mediach społecznościowych Podolski.

24. kolejka śląskiej II grupy IV ligi:

Gwarek Ornontowice - GKS II Tychy 0-1 Kuźnia Ustroń - LKS Tworków 2-0 Decor Bełk - Rekord II Bielsko-Biała 0-4 Spójnia Landek - Tempo Puńców 2-1 LKS Czaniec - MKS Lędziny 0-1 Polonia Łaziska Górne - MRKS Czechowice-Dziedzice 0-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Orzeł Łękawica 6-2 ROW 1964 Rybnik - Odra Wodzisław Śląski 1-1