Szachy: Jan Grabowski z MKSz Rybnik na podium mistrzostw Polski
0

Jan Grabowski z MKSz Rybnik został brązowym medalistą mistrzostw Polski dzieci do lat 7.

2024-05-19 414 Autor: Adam Doliba
Żużel: Innpro ROW Rybnik nowym liderem! W starciu na szczycie „Rekiny” lepsze od „Wilków”
2

Dziś na stadionie przy ul. Gliwickiej zmierzyły się niepokonane do tej pory ekipy z Rybnika i Krosna. Ze starcia dwóch najlepszych drużyn tego sezonu zwycięsko wyszedł Innpro ROW, który został nowym liderem Metalkas 2. Ekstraligi.

2024-05-19 3702 Autor: Adam Doliba
Niespodziewana porażka rybnickich piłkarek
0

W 19. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały z ostatnim w tabeli PTC Pabianice 2:3.

2024-05-18 729 Autor: Adam Doliba
Trudna sytuacja ROW-u 1964 Rybnik. Kolejna porażka stała się faktem...
4

W 27. kolejce IV ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali przed własną publicznością z wiceliderem, Polonią Łaziska Górne 1:3.

2024-05-17 4127 Autor: Adam Doliba
Golf: rusza Rybnicki Wielki Szlem
0

Rybnicki Klub Golfowy ogłasza cykl turniejów - Rybnicki Wielki Szlem by Inter Cars S.A.

2024-05-17 1428 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 Rybnik wprowadza ekokubki - jako pierwsza drużyna piłkarska na Śląsku
0

Klub z Rybnika znajduje się co prawda w IV lidze, ale w tym przypadku wspiął się na top – szczególnie na Śląsku. ROW 1964 Rybnik wprowadził do obiegu jubileuszowe ekokubki. Można je wypożyczyć lub kupić. Co ciekawe, wyprodukował je kibic rybnickiego klubu.

2024-05-17 2692 Autor: bf
Sportowy weekend w Rybniku (17-19.05.2024)
0

Przedstawiamy plan imprez sportowych w Rybniku w dniach 17-19 maja.

2024-05-16 2264 Autor: Redakcja
Pływanie: Anna Duda podwójną mistrzynią Śląska
0

Na basenie Brynów w Katowicach pływacy RMKS-u Rybnik w kategorii masters startowali w Otwartych Mistrzostwach Śląska, które były rozgrywane w ramach Pucharu Polski.

2024-05-15 1843 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rusza IV edycja turniejów Summer RAP Cup w Rybniku
0

W niedzielę 19 maja na kompleksie sportowym w Kamieniu przy ulicy Jodłowej 75G od godziny 9:00 zobaczymy w akcji najmłodszych uczestników rocznika 2016, a później 2018 i młodszych w turniejach Summer RAP Cup, który zapoczątkuję już IV edycję zawodów piłkarskich organizowanych przez UKS RAP Rybnik.

2024-05-14 1203 Autor: ad
Drużyna MKSz Rybnik na podium mistrzostw Śląska
0

Zakończyły się drużynowe mistrzostwa Śląska seniorów w szachach klasycznych. MKSz Rybnik wywalczył brązowy medal.